© 2018 Mireia Comas. Si vols alguna fotografia, pots contactar amb mi.

Taller de Foto Can Parellada

A continuació penjo un projecte que vam fer en un taller de fotografia amb joves del Casal d’Estiu de Can Parellada. El taller es realitzava en una sola jornada, primer vam decidir que el tema del projecte seria ensenyar el nostre barri a tota la gent de Terrassa que no el coneix i convidar a tothom a visitar-lo. 

CAN PARELLADA UN TRESOR DESCONEGUT

Des del Casal d’estiu, hem realitzat aquest reportatge per donar a conèixer els petits detalls en els quals ningú es fixa de Can Parellada. Volem donar a conèixer una mica més el nostre barri i les seves petites relíquies que moltes persones de Terrassa desconeixen.

El nostre barri té unes vistes espectaculars i un bosc molt gran que ens porta aire pur i fresc, al projecte mostrem unes quantes parts del barri molt boniques i poc conegudes.

Ainoa, Carla, Kevin, Nayra, Daniel, Sara, Lissandro, Gisela, Mari

Leave a comment

Este sitio usa Akismet para reducir el spam. Aprende cómo se procesan los datos de tus comentarios.